FANCOİL FİLTRE

Fancoil filtre hava filtre gruplarının içerisinde yer almaktadır. Fancoil filtre imalatı EN779 standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Aynı şekilde dayanıklılığı ve kalitesiyle öne çıkan perfore filtre teli ve galvanizli sac ile üretimi gerçekleştirilmektedir.

Fancoil filtre imalatı hususunda poliüretan ve sentetik elyaf bakımından yıkanabilir filtrasyon tercihi yapılmaktadır. Bununla beraber yüksek verimlilik sınırlarında düşük basınç kabı sağlanmaktadır. Standart çerçeve ölçüleri; 6 – 8 -10 -12 -15 -18 -20 mm üretilebilmektedir. Genel itibariyle kare ya da dikdörtgen şeklinde üretimi yapılmaktadır. Burada müşterilerimizin isteklerine göre de hareket etmekte ve özel ölçülerde üretim gerçekleştirmekteyiz.

Büyük şirketlerin tercihi

Fancoil filtre birçok firmanın da tercih ettiği bir filtre çeşididir. Otel, hastane, üniversite, alışveriş merkezleri, fabrika gibi yerlerde bu hava filtresi oldukça fazla tercih edilir. Ön filtre özelliği gören fancoil filtre elyaf ve keçe malzeme ile çevrilmiş bir vaziyette toz tutma görevi görür. Yıkanabilir özellikleri de bulunmaktadır ve piyasa da çok fazla olarak tercih edilmektedir. Bu sınıfa poliüratan denilmektedir. Fancoil filtreler büyükşehir ulaşım ağındaki otobüslerinde de kullanılır. Bu otobüslerde tavandaki havalandırma da yer almaktadır ve siyah renktedir. Yer tipi klima olarak tabir edilen klimaların tabanlarında da yer alan fancoil filtreyi büyük şirketler tercih etmektedir. Filtre sınıfları ise; G2 (EU2) , G3 (EU3) şeklinde oluşmaktadır.

Fancoil filtre firmaları hususunda şirketimiz müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Fancolil filtre fiyatları konusunda firmamız yine uygun fiyatları size sunmaktadır. Fiyatları öğrenmek için bize mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir