Filtreler

KARBON FİLTRE

Karbon filtreler kokuya karşı uygulanan bir filtre türüdür. Bunlar boyama kabinlerinde , mutfaklarda , biogaz arıtmada kullanılmaktadır.

KOKU TUTUCU FİLTRE

Koku Tutucu Karbon filtreler kokuya karşı uygulanan bir filtre türüdür. 3-4 mm aktif granül silindir yapıya sahip olan karbon filtreler...

ÖZEL FİLTRE ÜRETİMİ

Filtre üretimi istenilen standart ve teknik detay bilgisiyle özel olarak yapılmaktadır. Karbon filtre başta olmak üzere...

YAKIT FİLTRESİ

Yakıt filtresi motorun yakıt süzme işleminde kullanılır. Yakıt sistemleri dizel ve benzin olarak ikiye ayrılır. Yakıt filtresi de 2 guruba ayrılır.

SANTRİFÜJ FİLTRE

Santrifüj filtre yağın yaklaşık %10′unu işlemektedir. Yağlama yağından daha yoğun olan tüm büyüklük deki parçacıkları ayırır.

ELYAF FİLTRE

Filtre materyali üretiminde kimyasal bağlayıcılar kullanılmamıştır ve bu sayede şartlı olarak geri dönüştürülebilir.

FAN COİL FİLTRESİ

Hava filtresi gurubunun diğer ürünlerinden biri olan fancoil filtreler daha çok alışveriş merkezleri, oteller, spor salonları, hastaneler...

YAĞ TUTUCU FİLTRE

Yağ tutucu filtreler, filtre işlevini içeriğindeki sık metal bileşenler yoluyla sağlamaktadır. Günümüzde daha çok mutfaklarda tercih edilir.

TAVAN FİLTRESİ

Tavan filtresi, temiz hava yüzeyi özellikle yüksek yoğunlukta olup hasır örgü ile desteklenmiştir. Boyahaneler ve boya kabinlerinde kullanılmaktadır.

AKORDEON FİLTRE

Akerdeon Filtre (Yaş Boya Filtresi) oto boyahaneleri, ahşap ve metal sanayi gibi yaş boya kullanımı olan tüm alanlarda kullanılır.

SEPERATÖR FİLTRE

Daldırma seperatör filtreler seperatör tankı içerisine yerleştirilir ve seperatör flanşı ile üstü kapatılarak sızdırmazlık sağlanır.

HAVA FİLTRESİ

Hava Filtresi otomotiv gurubundaki yeri ve önemini kısaca anlatalım, motorun emdiği havanın ilk geçtiği yer hava filtresidir.

CAM ELYAF FİLTRE

Cam elyaf filtreler, kokusuz, yanmaz özelliktedir, yıkanmaz ve tekrar kullanılamazlar .Boya kabinlerinde zemin filtre olarak bilinir.

HİDROLİK FİLTRE

Hidrolik filtreler daha çok endüstriyel ve iş makinaları alanlarında kullanılmaktadır, çok sayıda ürün çeşitliliğine sahiptirler.

YAĞ FİLTRESİ

Yağ Filtresi, motorun çalışma sürecinde metal zerreciklerin yanma odasında meydana gelen parçacıkların sisteme girmesini önler.

KASET FİLTRE

Kaset Filtre, hava filtre gurubu ürünlerinden biridir. Hava filtre sınıfının endüstriyel alanının önemli kısmını oluşturur.

TORBA FİLTRE

Torba filtreler, mikro ince yapılı sentetik malzemeden üretilip, yüksek bir toz tutma ve hava temizleme gerektiren koşullarda kullanılır.