TORBA FİLTRE

Hava filtresi grubunda yer alan torba filtre hava temizleme gereken yerlerde yüksek toz tutma kapasitesi ile ön plana çıkmaktadır. Mikro ince şeklindeki yapılı sentetik bir malzemeden üretilen torba filtre sistemleri, bar, cafe, restaurant, plaza, fabrika, hastane vb. yerlerde rahatça kullanılabilir.

3 katmanlı olarak ifade edeceğimiz malzemeden meydana gelen torba filtre bu katmanlar sayesinde yüksek toz tutma kapasitesine sahipken düşük basınç direnci sağlar. Torba filtre imalatı şirketimiz tarafından EN779 standartlarında üretilmektedir. Sınıfları ise, F5 – F6 – F7 – F8 – F9 şeklinde oluşmaktadır. Torba filtre malzemesinde patlama ve sızdırma durumuna karşı direnci artırması için sonik kaynak kullanılmıştır. Torba Filtre cepleri bütün yüzey alanında tam anlamıyla verime ulaşmak için elyaf ayıraçlar kullanılarak dikilme yöntemine gidilmiştir.
Kesin bir sızdırmazlık
Sıvı filtrasyona ihtiyaç duyan farklı sektörlerde yoğun kullanılan torba filtre hem -yapısal hem de materyal, olarak değişik tipleri bulunmaktadır. Torba filtrelerin 1 mikrondan başlayıp bin 500 mikrona kadar partikülü tutma kapasiteleri olmaktadır. Sentetik torba filtrelerin bütünü kaynaklıdır. Tescil edilmiş polyloc boğaz halkası ile de kesin bir sızdırmazlık sağlar.
En iyi kalite
POEX tipi diye tabir edilen torba filtrelerde malzeme özel işlemden geçirilmiştir ve uzun servis ömrüne sahipken aynı şekilde yüksek derecede partikül tutma kapasitesini sağlamıştır. Torba filtreler yağ tutmak için kullanılırsa koruyucu katman ile desteklenen yapısı ile yüksek miktarda tutuculuğa ve muhavemete sahiptir. NMO naylon monofilament torba filtre ise 1 mikrondan bin 200 mikrona kadar varan geniş yelpazededir. Aynı şekilde üstün performans sağlar.
Firma olarak imalatını üstlendiğimiz torba filtreler en iyi kalite de üretilmektedir. Kalitesine yüzde 100 garanti vermekteyiz. Torba filtre fiyatları ise piyasaya göre gayet uygundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir